Pierwsze bezpłatne lekcje pokazowe już za
0
Dni
0
Godzin
0
Minut
0
Sekund

Nasi lektorzy

Poznaj nasz zespół

Magdalena Nowak- Żelechowska

Absolwentka Filologii Angielskiej i Rosyjskiej (specjalizacje nauczycielskie) na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadaczka certyfikatów językowych FCE, CAE oraz CPE Uniwersytetu Cambridge. Po ukończeniu studiów, przez 8 lat pracowała na statkach pasażerskich, doskonaląc język oraz podróżując dookoła świata.

Po trzech latach pracy w szkołach podstawowych, gimnazjalnych oraz policealnych, założyła własną szkołę języka angielskiego. Opiekun metod Teddy Eddie i Savvy Ed.

Zawsze pełna energii i pomysłów. Prywatnie – miłośniczka psów- właścicielka Gumisia i Natki,  angażująca się w pomoc  potrzebującym czworonożnym przyjaciołom.

Obszary nauczania

  • Teddy Eddie i Savvy Ed
  • Everyday English – konwersacje
  • Przygotowywanie do egzaminów

Julita

Julita – absolwentka Filologii Angielskiej oraz Podyplomowego Studium Tłumaczeń na Uniwersytecie Wrocławskim. Po czterech latach pracy w szkołach gimnazjalnych oraz licealnych wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie przez 8 lat pracowała w międzynarodowych korporacjach oraz kontynuowała podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. W 2013 roku powróciła do Polski, reasumując swoją przygodę w korporacyjnym świecie.

W pracy zajmowała się prowadzeniem szkoleń wstępnych dla pracowników, kursów z umiejętności miękkich oraz rekrutacją pracowników. Dwa lata temu zrezygnowała z pracy w korporacji, żeby móc więcej czasu spędzać z rodziną.

Zawsze uśmiechnięta, swoim optymizmem i spokojem pomaga przełamać nawet największe bariery językowe.

Obszary nauczania

  • Business English oraz przygotowywanie do rozmów kwalifikacyjnych
  • Everyday English – konwersacje
  • Przygotowywanie do egzaminu maturalnego oraz egzaminu ósmoklasisty
  • Przedszkolaki z ukochaną metodą Teddy Eddy