Nasi lektorzy

Poznaj nasz zespół

Magdalena Nowak- Żelechowska

Absolwentka Filologii Angielskiej i Rosyjskiej (specjalizacje nauczycielskie) na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadaczka certyfikatów językowych FCE, CAE oraz CPE Uniwersytetu Cambridge. Po ukończeniu studiów, przez 8 lat pracowała na statkach pasażerskich, doskonaląc język oraz podróżując dookoła świata.

Po trzech latach pracy w szkołach podstawowych, gimnazjalnych oraz policealnych, założyła własną szkołę języka angielskiego. Opiekun metod Teddy Eddie i Savvy Ed.

Zawsze pełna energii i pomysłów. Prywatnie – miłośniczka psów- właścicielka Gumisia i Natki,  angażująca się w pomoc  potrzebującym czworonożnym przyjaciołom.

Obszary nauczania

 • Teddy Eddie i Savvy Ed
 • Everyday English – konwersacje
 • Przygotowywanie do egzaminów

Marta

Utytułowana zawodniczka i sędzia Taekwondo .  Fizjoterapeuta, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Po 14 latach porzuciła mury MSWiA, aby uczyć dzieci i zdobywać doświadczenie w zarządzaniu placówkami oświatowymi. Gabinet Dyrektora przedszkola zamieniła na pracę w Maggie’s School, gdzie dba o stronę menedżerską szkoły.

Jest życzliwa i chętnie pomaga innym. Miłośniczka zwierząt, podróży i sportu.

Marta to człowiek od zadań niemożliwych! Ceni sobie szczerość i poczucie humoru.

Julita

Absolwentka Filologii Angielskiej oraz Podyplomowego Studium Tłumaczeń na Uniwersytecie Wrocławskim. Po czterech latach pracy w szkołach gimnazjalnych oraz licealnych wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie przez 8 lat pracowała w międzynarodowych korporacjach oraz kontynuowała podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. W 2013 roku powróciła do Polski, reasumując swoją przygodę w korporacyjnym świecie.

W pracy zajmowała się prowadzeniem szkoleń wstępnych dla pracowników, kursów z umiejętności miękkich oraz rekrutacją pracowników. Dwa lata temu zrezygnowała z pracy w korporacji, żeby móc więcej czasu spędzać z rodziną.

Zawsze uśmiechnięta, swoim optymizmem i spokojem pomaga przełamać nawet największe bariery językowe.

Obszary nauczania

 • Business English oraz przygotowywanie do rozmów kwalifikacyjnych
 • Everyday English – konwersacje
 • Przygotowywanie do egzaminu maturalnego oraz egzaminu ósmoklasisty
 • Przedszkolaki z ukochaną metodą Teddy Eddie
 • Dzieci szkolne metodą Savvy Ed

Irmina

Nauczycielka wychowania przedszkolnego oraz zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej,  metodyk w zakresie  nauczania języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym.  Lektorka metod Teddy Eddie oraz Savvy Ed.

W czasie wolnym przemierza okoliczne lasy ze swoimi trzema psiakami, uczestniczy w warsztatach tropienia użytkowego oraz wykrywania zapachu oraz podróżuje z przyczepą po Polsce i Europie.

Obszary nauczania

 • Przedszkolaki z ukochaną metodą Teddy Eddie
 • Dzieci szkolne metodą Savvy Ed

Katarzyna

Absolwentka Filologii Angielskiej (specjalizacja Translatoryka) w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Praktyki studenckie Kasia odbyła w Wielkiej Brytanii oraz na Krecie. Lekcji angielskiego udziela z powodzeniem od kilku lat.

Prywatnie-miłośniczka zwierząt i podróży, a także produkcji zapachowych  świec sojowych.

Obszary nauczania

 • Dzieci z ukochaną metodą Teddy Eddie

Agata

Studentka IV roku psychologii o specjalności sądowej na Uniwersytecie Dolnośląskim, absolwentka szkoły muzycznej I stopnia na skrzypcach oraz była tancerka baletowa.  Praca z dziećmi sprawia jej  ogromną radość, a nauka z nimi – jeszcze większą!

Prywatnie-pasjonatka sztuki i aktorstwa, w wolnym czasie maluje krajobrazy, śpiewa piosenki Taylor Swift oraz gotuje potrawy kuchni meksykańskiej.

Obszary nauczania

 • Dzieci z ukochaną metodą Teddy Eddie oraz Savvy Ed

Karolina

Absolwentka filologii angielskiej, nauczyciel języka angielskiego z  18 – letnim stażem. Niezwykle doświadczona w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.

Prywatnie – spełniona mama dwójki dzieci. W wolnym czasie tworzy przepiękne plenerowe i studyjne sesje zdjęciowe  oraz czyta kryminały.

Obszary nauczania

 • Dzieci z ukochaną metodą Teddy Eddie oraz Savvy Ed
 • Przygotowanie do egzaminów Cambridge

Rafał (Raph)

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na nitce angielskiej (BBA) oraz Kingston University London (MA in Creative Economy). W latach 2015 – 2021 asystent badań (Research Assistant) oraz GTA (Graduate Teaching Assistant) na King’s College London, gdzie zastosowany został jego autorski interdyscyplinarny model pedagogiczny. Współzałożyciel działającej do dzisiaj w Kent (UK) niezależnej szkoły sztuk wyzwolonych The Margate School. Jego obroniona w sierpniu 2023 roku praca doktorska na King’s College London koncentrowała się, w dużym ogóle, na innowacyjnych metodach nauczania. Rafał mieszkał w Wielkiej Brytanii przez 15 lat i posiada wieloletnie doświadczenie w edukacji pracując zarówno z dziećmi (np. New School Canterbury) jak i młodzieżą (np. University for the Creative Arts, Canterbury).

Prywatnie – pierwsza zawodowa kwalifikacja i pasja Rafała to gra na fortepianie. Czas najchętniej spędza z rodziną, czy to podróżując czy robiąc piątkową pizzę razem ze swoimi dziećmi.

Obszary nauczania

 • Dzieci z ukochaną metodą Teddy Eddie oraz Savvy Ed
 • Przygotowanie do egzaminów Cambridge
 • Everyday English
 • Business English
 • English in Higher Education