Angielski dla dzieci 7-10 lat Savvy Ed

Angielski dla dzieci w wieku 7-10 lat
Savvy Ed we Wrocławiu, Dobrzykowicach, Nadolicach Małych

Savvy Ed jest bardzo ambitnym licencjonowanym programem nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-10 lat. .Maggie’s School jest jedynym Akredytowanym Centrum Metody Savvy Ed w gminach Czernica i Długołęka. Oznacza to, że tylko u nas uczniowie mogą się uczyć na tym ambitnym kursie.

Sprawdź opinie o kursie

Materiały zaczerpnięte ze strony https://edubears.pl/savvy-ed

Dla kogo jest kurs Savvy Ed?

Savvy Ed jest dedykowany uczniom, którzy KONTYNUUJĄ NAUKĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO po mocnym programie przedszkolnym, np. Teddy Eddie. Jest to bardzo ambitna metoda, ukierunkowana na przygotowanie naszych uczniów do zdania międzynarodowych egzaminów Cambridge Pre A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers.

Sprawdź korzyści

Zapisz się na kurs Savvy Ed

Przejdź do zapisów

Co wyróżnia
Metodę Savvy Ed?

Jest to niezwykle ambitny kurs, na którym dzieci świetnie się bawią, a jednocześnie przyswajają niezwykle bogaty materiał językowy i go utrwalają. Dzięki temu, kursanci z łatwością radzą sobie na dalszych etapach nauki w szkole.

Zapisy
Efekt kuli śniegowej
„stopniowe narastanie” w zadaniach, powtórkach i w ułożeniu materiału językowego)
Kompaktowość i kompletność
Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w sensie materiału nauczania jak i samych pomocy naukowych. Przez 3 lata trwania programu Savvy Ed,dzieci nie tylko nabywają wiedzę, ale ćwiczą określone umiejętności.Jesteśmy wierni zasadzie ‘ Trening czyni mistrza’.Tak długi trening przyniesie spektakularne efekty.
Wykwalifikowana Kadra
Prowadzący zajęcia przechodzą skrupulatną rekrutację według wytycznych Licencjodawcy. Sprawdzany jest ich poziom językowy, wymowa oraz predyspozycje do pracy z dziećmi szkolnymi. Wybrana kadra przechodzi szkolenia dotyczące specyfiki pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz pracy z metodą. Następnie wyposażamy ich w szczegółowe instrukcje, procedury, plany zajęć oraz materiały, które uatrakcyjniają zajęcia.
Systemy motywacyjne
Podczas lekcji wykorzystywane są elementy GRYWALIZACJI (np. dzieci zbierają grudki złota, aby zbudować swoje Złote Królestwo; Savvy Ed przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie). System zaliczeń wykorzystuje elementy OCENIANIA KSZTAŁTUJĄCEGO. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów.
Stały kontakt z Rodzicam
Rodzice mogą liczyć na : -ustne informacje na temat przerabianego materiału oraz zadania domowego po każdych zajęciach -informacje o zadaniach domowych oraz zaliczeniach kolejnych partii materiału zamieszczane w zeszycie kontaktu (tzw. Parent’s Book) -regularne informacje na temat przerobionego materiału, postępów grupy oraz dokonanych zaliczeń zamieszczane w raportach mailowych -lekcje otwarte raz w semestrze

Opinie rodziców
o kursie Savvy Ed

Z pełną odpowiedzialnością polecamy zajęcia językowe w Maggie's School. Po ponad rocznej edukacji obserwujemy u naszych Córek duże postępy w rozwoju umiejętności językowych - ze szczególnym uznaniem słuchamy angielskich słówek z ust naszej 4-latki!! A przy tym niezmiernie ogromna frajda z uczestnictwa w zajęciach z Teddy Eddie. Polecamy!!

Agnieszka Karbowska
Opinia rodzica

Polecam to za malo powiedziane! Magda ma znakomita znajomosc jezyka angielskiego a do tego anielska cierpliwosc I wiele sposobow na przekazanie wiedzy. Szczerze... jesli na nia traficie na swojej drodze jezykowej to super! Jesli nie traficie na nia... to poszukajcie I znajdzcie Ja! Warto poswiecic kilka minut dluzej na dojazd, zeby miec zajecia z takim nauczycielem. Pokochacie te zajecia.

Agata Talaga Hryniewicz
Opinia rodzica

Pani Magda jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Szybko nawiązuje kontakt z uczniem i prowadzi bardzo kreatywnie zajęcia. Moja siostra jest Panią Magdą zachwycona i z utęsknieniem czeka na kolejne zajęcia. Niewątpliwym walorem Pani Magdy jest ogromna cierpliwość, kompetencja, uśmiech i pogoda ducha. Doskonały nauczyciel języka angielskiego.

Michał Jasionowicz
Opinia rodzica

Poziomy
kursu Savvy Ed

Sprawdź czego Twoje dziecko nauczy się w danym poziomie

Uczeń kontynuuje naukę języka obcego na bardzo wysokim poziomie. Priorytety to KOMUNIKACJA oraz stopniowe nabywanie wysokich kompetencji w CZYTANIU w języku obcym. Obszerny i różnorodny materiał jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners – Starters.

Uczeń kontynuuje naukę jednocześnie utrwalając poznany wcześniej materiał. Priorytety na tym poziomie to KOMUNIKACJA oraz stopniowe nabywanie wysokich kompetencji w PISANIU w języku obcym. Materiał jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners – Movers (poziom A1 wg Rady Europy).

Na tym poziomie następuje integracja wszystkich sprawności językowych: SŁUCHANIA, MÓWIENIA, CZYTANIA raz PISANIA. Zaczynamy kłaść nacisk na POPRAWNOŚĆ GRAMATYCZNĄ. Materiał jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners – Flyers (poziom A2 wg Rady Europy).