Angielski dla klas 2-6 SP Pirate Club

Angielski dla dzieci klas 2-6
Pirate Club we Wrocławiu, Dobrzykowicach, Nadolicach Małych

Program dla dzieci, które rozpoczęły przygodę z angielskim w szkole podstawowej. Umożliwia łagodne przejście od etapu nauki i zabawy na pierwszym etapie edukacyjnym do systematycznej pracy nad zdobywaniem i doskonaleniem umiejętności językowych na kolejnym etapie.

Sprawdź opinie o kursie

Najważniejsze założenia

  • Doprowadzenie kursantów do poziomu w pełni komunikacyjnego
  • Uświadomienie roli znajomości języka obcego oraz motywowanie uczniów do dalszej nauki
  • Wprowadzenie trudniejszych zagadnień gramatycznych oraz przygotowanie dzieci do szkolno -egzaminacyjnej formy zadań
  • Kładziemy duży nacisk na  rozwój kursantów we wszystkich obszarach języka obcego (gramatyka, słownictwo, wymowa) jak i we wszystkich umiejętnościach (mówienie, rozumienie, pisanie i czytanie).
Sprawdź korzyści

Zapisz się na kurs Pirate Club

Zapisy

Co wyróżnia
kurs Pirate Club?

Zapisy
Monitoring postępów
Przejrzysty dla rodziców i motywujący dla uczniów, którzy zbierają symboliczne nagrody wedle realizowanych postępów.
Powtórki
Kumulatywne lekcje powtórkowe są ważną, powtarzającą się częścią programu.
Wykwalifikowana kadra
Wybrana kadra przechodzi szkolenia dotyczące specyfiki pracy z dziećmi w wieku szkolnym. Następnie wyposażamy ich w szczegółowe instrukcje, procedury, plany zajęć oraz materiały, które uatrakcyjniają zajęcia.
Kładziemy duży nacisk
na rozwój kursantów we wszystkich obszarach języka obcego (gramatyka, słownictwo, wymowa) jak i we wszystkich umiejętnościach (mówienie, rozumienie, pisanie i czytanie), dzięki czemu doprowadzamy ich do poziomu w pełni komunikacyjnego.
Zanurzenie w języku
Oferujemy naszym Uczniom dawkę niemal 100% angielskiego na naszych zajęciach.
Kameralne grupy
Na zajęciach kładziemy duży nacisk na komunikację oraz pracę zespołową w małych grupach, dzięki czemu lektorzy lepiej skupiają się na potrzebach każdego z kursantów.
Nowoczesne technologie
Wiemy, jak ważne jest świadome korzystanie z nowoczesnych rozwiązań. Nasza szkoła została wyposażona w nowoczesne tablice interaktywne, tablety oraz aplikacje, które przeplatamy ze standardowymi formami nauczania.

Opinie rodziców
o kursie Pirate Club

Z pełną odpowiedzialnością polecamy zajęcia językowe w Maggie's School. Po ponad rocznej edukacji obserwujemy u naszych Córek duże postępy w rozwoju umiejętności językowych - ze szczególnym uznaniem słuchamy angielskich słówek z ust naszej 4-latki!! A przy tym niezmiernie ogromna frajda z uczestnictwa w zajęciach z Teddy Eddie. Polecamy!!

Agnieszka Karbowska
Opinia rodzica

Polecam to za malo powiedziane! Magda ma znakomita znajomosc jezyka angielskiego a do tego anielska cierpliwosc I wiele sposobow na przekazanie wiedzy. Szczerze... jesli na nia traficie na swojej drodze jezykowej to super! Jesli nie traficie na nia... to poszukajcie I znajdzcie Ja! Warto poswiecic kilka minut dluzej na dojazd, zeby miec zajecia z takim nauczycielem. Pokochacie te zajecia.

Agata Talaga Hryniewicz
Opinia rodzica

Pani Magda jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Szybko nawiązuje kontakt z uczniem i prowadzi bardzo kreatywnie zajęcia. Moja siostra jest Panią Magdą zachwycona i z utęsknieniem czeka na kolejne zajęcia. Niewątpliwym walorem Pani Magdy jest ogromna cierpliwość, kompetencja, uśmiech i pogoda ducha. Doskonały nauczyciel języka angielskiego.

Michał Jasionowicz
Opinia rodzica