Angielski dla klas 7-8 SP Teens Club

Angielski dla klas 7-8 SP
Teens Club we Wrocławiu, Dobrzykowicach, Nadolicach Małych

Kurs Teens Club jest w pełni dostosowany i prowadzony zgodnie z wymaganiami, jakie zostaną postawione przed każdym ósmoklasistą podczas egzaminu z języka angielskiego. Podczas kursu bardzo intensywnie ćwiczymy takie obszary jak:  rozumienie ze słuchu (listening), rozumienie tekstów pisanych (reading), pisanie (writing) oraz reagowanie. Postępy świadczące o poziomie opanowania danego obszaru weryfikujemy na podstawie testów próbnych – realizowanych w trakcie zajęć, które omawiamy później z uczniem, a także z rodzicem w trakcie konsultacji.

Kurs składa się z 60 zajęć

2 x 60 min/tydz.-7.klasa
2 x 60 min/tydz.-8.klasa

Sprawdź opinie o kursie

Zapisz się na kurs

Przejdź do zapisów

Co wyróżnia kurs Teens Club?

Zapisy
Rozwój wszystkich kompetencji językowych
Na kursie rozwijane są następujące umiejętności rozumienia ze słuchu, znajomość funkcji językowych, rozumienie tekstów pisanych, znajomość środków językowych oraz tworzenie wypowiedzi.
Monitoring postępów
W trakcie kursu są przewidziane okresowe sprawdziany. Mają one na celu utrwalenie przerobionego materiału oraz sprawdzenie aktualnego stanu wiedzy uczestników szkolenia.
Program dydaktyczny
Nauczamy w oparciu o szczegółowe wytyczne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, zgodnie z podstawą programową.
Wykwalifikowana kadra
Zajęcia prowadzą lektorzy, którzy są przygotowani merytorycznie oraz posiadają doświadczenie w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty.

Opinie rodziców
o kursie Teens Club

Z pełną odpowiedzialnością polecamy zajęcia językowe w Maggie's School. Po ponad rocznej edukacji obserwujemy u naszych Córek duże postępy w rozwoju umiejętności językowych - ze szczególnym uznaniem słuchamy angielskich słówek z ust naszej 4-latki!! A przy tym niezmiernie ogromna frajda z uczestnictwa w zajęciach z Teddy Eddie. Polecamy!!

Agnieszka Karbowska
Opinia rodzica

Polecam to za malo powiedziane! Magda ma znakomita znajomosc jezyka angielskiego a do tego anielska cierpliwosc I wiele sposobow na przekazanie wiedzy. Szczerze... jesli na nia traficie na swojej drodze jezykowej to super! Jesli nie traficie na nia... to poszukajcie I znajdzcie Ja! Warto poswiecic kilka minut dluzej na dojazd, zeby miec zajecia z takim nauczycielem. Pokochacie te zajecia.

Agata Talaga Hryniewicz
Opinia rodzica

Pani Magda jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Szybko nawiązuje kontakt z uczniem i prowadzi bardzo kreatywnie zajęcia. Moja siostra jest Panią Magdą zachwycona i z utęsknieniem czeka na kolejne zajęcia. Niewątpliwym walorem Pani Magdy jest ogromna cierpliwość, kompetencja, uśmiech i pogoda ducha. Doskonały nauczyciel języka angielskiego.

Michał Jasionowicz
Opinia rodzica

Dlaczego warto
zapisać się na nasz kurs?

Pomoże on
osiągnąć bardzo dobre wyniki na egzaminie ósmoklasisty, a tym samym dostać się do wymarzonej szkoły.
Dzieci zapoznają się
z technikami egzaminacyjnymi i zdobywają umiejętności rozwiązywania zadań testowych.
Kursanci rozwiną
wszystkie kompetencje językowe- rozumienie ze słuchu, znajomość funkcji językowych, rozumienie tekstów pisanych, znajomość środków językowych oraz tworzenie wypowiedzi.