Opinie

Bardzo cenię sobie współpracę z Panią Magdaleną. Świetny lektor, posiadający bogatą wiedzę z zakresu nauczania języka angielskiego. Bardzo kompetentna i sumienna osoba, dodatkowo lubiana i ceniona przez kursantów. Z ogromną przyjemnością polecam takich nauczycieli!

- Katarzyna Szmorąg


Magda była moim ,,korepetytorskim złotym strzałem”. Zawdzięczam jej moją obecną pracę! Zanim zacząłem pobierać lekcje u Magdy inni korepetytorzy uczyli mnie metodami niczym z gimnazjum. Nuda, bezsensowne krzyżówki językowe i zagmatwania gramatyczne nic nie wnoszące do użytkowego angielskiego. Magda dopasowała poziom gramatyki i słownictwa do moich potrzeb. Od razu też rozpoznała moje mocne i słabe strony. Zbudowała moją pewność siebie w komunikacji. Pierwszy raz ktoś mi powiedział: ,,Nie bój się mówić! To co mówisz jest zrozumiałe.” To mnie przełamało- nie miałem już obaw co do swojej komunikatywności. Zawsze perfekcyjnie przygotowana do lekcji (czego ja nie mogę powiedzieć o sobie). No i co najważniejsze ,,flow”- nić porozumienia. Z żadnym nauczycielem, korepetytorem czy coachem nie pracowało mi się tak dobrze, swobodnie i na luzie, ale też konkretnie. Z czystym sercem mogę polecić Magdę, lecz nie jako nauczyciela- jako profesjonalistkę w nauczaniu języka. To dzięki niej po kilku miesiącach lekcji znalazłem nową lepiej płatna pracę.

- Grzegorz Bielewicz Recruitment Partner w korporacji IT


Zajęcia ciekawe, prowadzone rzetelnie. Poznawane słownictwo przydatne podczas zagranicznych podróży. Miła atmosfera  podczas lekcji.

- Robert i Ewa


Zajęcia dopasowane do indywidualnego poziomu i do potrzeb. Pani Magdalena zawsze przygotowana, umiejętnie dobiera metodę nauczania tak, aby uczeń mógł zrozumieć dany materiał. Nauczyłam się praktycznego stosowania języka angielskiego i przełamałam barierę mówienia. Dobra, przyjazna atmosfera. Wiedza z zajęć bardzo mi się przydała na maturze z angielskiego. Szczerze polecam

- Agnieszka


Z czystym sumieniem jako firma polecamy Panią Magdę do prowadzenia zajęć z języka angielskiego. Lekcje są bardzo różnorodne, dostosowane do potrzeb uczestników oraz ich poziomu. Nauczyciel wymagający, dużo mówienia. Przy małych grupach błędy każdego uczestnika oraz słówka jakich nie zna podczas swoich wypowiedzi notowane są na karteczce, którą otrzymuje na koniec zajęć, dzięki czemu wszystko można sobie utrwalić. Bardzo dobrze wspominamy zajęcia z Panią Magdą.

- Kadra Kierownicza sklepu Decathlon we Wrocławiu

Szkoła z tradycją, dlaczego wybrać nas
Formularz kontaktowy:
Kontakt z nami:
Maggie's School
Dobrzykowice 55-002,
ul. Błękitna 41
Telefon:
+48 881 012 770
E-mail:
maggieschool@wp.pl