Poznaj nas

Maggie

Nazywam się Magda. Od zawsze nazywano mnie Maggie.

Język angielski pokochałam ponad 2 dekady temu. W 2006 roku ukończyłam filologię angielską. Kolejnych 8 lat spędziłam w Stanach, pracując na statkach pasażerskich, doskonaląc język oraz podróżując dookoła świata.

Wciąż pamiętam uczucie, gdy po raz pierwszy weszłam na pokład statku. Pomyślałam wtedy, że to początek cudownej przygody, którą w dużym stopniu zawdzięczam swojej pasji.

Po powrocie do Wrocławia założyłam mobilną szkołę języka angielskiego. Przez 2 lata szukałam miejsca, w którym mogłabym zacząć działać stacjonarnie. W 2019 roku zupełnie przypadkowo trafiłam do Dobrzykowic- na wieś znaną wszystkim z filmu Sami Swoi. Filmu, który kojarzy mi się z dzieciństwem. Postanowiłam przeprowadzić się właśnie tu – na Zielone Osiedle i w tym miejscu otworzyć szkołę języka angielskiego. Szkoła otrzymała logo statku- symbolu poszukiwań, dążenia do celu i poznawania świata.W 2020 roku nasz językowy statek zacumował również na osiedlu Olimpia Port, przy ulicy Ameriga Vespucciego- włoskiego kupca, nawigatora i podróżnika morskiego.
W 2021 roku otwieramy kolejną filię szkoły w Nadolicach Małych przy ulicy Wrocławskiej.

Wierzę, że mam misję – przekazać zamiłowanie do języka, sprawić, aby każdy, kto wsiądzie na pokład mojego statku, dostał szansę na odkrycie nieznanego świata i samorozwój. Wiara ta łączy społeczność mojej szkoły – zarówno lektorów, jak i kursantów i ich rodziców. Każdego dnia uczymy się tolerancji, otwartości na zmiany, nieustannie się zmieniamy- unowocześniamy placówki i podnosimy swoje kompetencje.

Pozytywne komentarze i wsparcie, jakie otrzymujemy od naszych kursantów motywują nas do dalszego działania- to dzięki nim nabieramy wiatru w żagle 🙂

Maggie's School w liczbach

0+

Godzin spędzonych z uczniami

0+

Nauczonych słówek

0+

lat doświadczenia

0+

Zadowolonych kursantów

Maggie's Team

Magdalena Nowak- Żelechowska

Właściciel / Lektor

Julita

Lektor

Karolina

Lektor

Marta

Menedżer szkoły

Katarzyna

Lektor

Rafał (Raph)

Lektor

Irmina

Lektor

Agata

Lektor

Nasze osiągnięcia